back

Голова облдержадміністрації відвідав ТОВ «Новофіл»

13-12-2013 | 15:57

13 грудня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко відвідав ТОВ «Новофіл» – підприємство, що працює за рахунок інвестицій з Італії та спеціалізується на прядінні натуральних шовкових, штучних та синтетичних волокон.

Очільник області відвідав та ознайомився з виробничими потужностями підприємства, технологією виробництва продукції.

Генеральний директор ТОВ «Новофіл» Джампієтро Бернарделло ознайомив Володимира Хоменка з асортиментом продукції, що випускається та поділився планами на майбутнє.

Як зауважив голова облдержадміністрації, завдання влади – створити комфортні умови вітчизняним та іноземним інвесторам для ведення бізнесу на території області.

«Для нас важливо, щоб підприємства розвивалися, забезпечували жителів області новими робочими місцями та достойною заробітною платою, на чому наголошує Президент України, давали відрахування до бюджету всіх рівнів. Тому наша задача – зробити так, щоб підприємець бачив тут перспективу», - наголосив керівник області.

Довідка. ТОВ «НовоФіл» було створене у 2004 році за рахунок інвестицій іноземного капіталу - Італія (100%).

Вже у 2006 році працювала І черга основного виробничого підрозділу - цеху по оплетенню еластомірної нитки (cпіральна позументна).

Виробництво є екологічно чистим, технологія оплетення нитки є новою для нашої країни.

Для забезпечення та налагодження цього виробництва придбано та ввезено в Україну сучасне обладнання.

Підприємство оснащене найсучаснішим енергозберігаючим обладнанням, застосовуються новітні технології виготовлення еластомірної нитки (cпіральна позументна). Нова технічна база в сукупності з застосуванням сучасних методів і форм організації праці дозволила швидкими темпами розвивати виробничі потужності.

Продукція підприємства високоякісна та конкурентоспроможна і відома не тільки в Україні, а і за її межами.

Основні види продукції та їх призначення: виробництво еластомірної нитки (cпіральна позументна), яка використовується для виробництва трикотажу, сучасних тканин різних типів, панчішно – шкарпеткових виробів, чоловічої та жіночої нижньої білизни, сучасних корсетних виробів та тканин із мікрофібри.

Питома вага експорту в обсягах товарної продукції із зазначенням країн: майже 90% (Білорусія, Італія).

Завантаженість потужностей на кінець 2013 року становить 100%.


Прес-служба облдержадміністрації