back

Президент України оголосив закінчення «великої перерви» в розвитку регіонів

15-04-2010 | 14:30

15 квітня Президент України Віктор Янукович вперше після виборів зустрівся з Головами обласних державних адміністрацій.

«Велика перерва в розвитку регіонів, яка тривала кілька останніх років, завершилася», - сказав він.

Глава держави наголосив на кількох важливих для регіонів питаннях. Перше з них – забезпечення зростання аграрного виробництва. Президент запевнив, що селяни цього року можуть розраховувати на допомогу держави у придбанні паливно-мастильних матеріалів і добрив.

Президент також наголосив на необхідності створення муніципальних фондів та використання муніципальних кредитів для розвитку регіонів.

Крім цього, Віктор Янукович дав вказівки щодо підготовки до Євро-2012. Особливо Глава держави наголосив на проблемах, які є у Києві та Львові.

«Треба вже розпочинати підготовку до нового опалювального сезону, - так розпочав Президент обговорення з керівниками регіонів наступного питання, особливо наголошуючи на чіткій координації дій влади. – Усе повинно йти суворо за планом і абсолютно злагоджено. Повинен бути результат», - підкреслив Президент України.

На зустрічі також була порушена ще ціла низка питань – про енергозабезпечення, про оплату за спожитий газ, про впровадження у комунальному господарстві країни нових технологій. Відбулося коротке ділове обговорення проблем, які треба вирішувати в першу чергу, і зроблені висновки, дані чіткі рекомендації як керівництво до дій.

За інформацією офіційного сайту Президента України