back

Чернігівщина долучиться до патріотичного проекту "Україна: Історія великого народу"

10-12-2013 | 15:09

Сьогодні, 10 грудня, перебуваючи з робочою поїздкою у Чернігові, радник Президента України Володимир Зубанов взяв участь у нараді щодо виконання доручення Президента України стосовно створення на місцевому рівні мережі історичних клубів. До спілкування були запрошені в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, наукових та освітніх закладів області.

Володимир Зубанов поінформував присутніх про реалізацію в Україні загальнонаціонального проекту "Україна: Історія великого народу", започаткованого ще у 2007 році, метою якого є популяризація вивчення історії України, формування національної самосвідомості українців та виховання їхніх патріотичних почуттів.

За останні роки у рамках проекту було видано серію енциклопедичних довідників з історії України, створено картини, що відображають віхи нашої історії.

Наразі йде робота над створенням інтернет-телебачення, духовного Гімну та наповненням уже існуючого інтернет-порталу.

Наступним кроком, за словами Володимира Зубанова, має стати створення мережі історичних клубів, які залучать школярів, студентів, бібліотекарів та музейних працівників до висвітлення історії міст, районів та областей. Над цим завдання плідно працюють уже в п’яти областях країни, створюючи історичні книги населених пунктів, у яких історія представлена через біографії, долі людей, які зробили вагомий внесок у розвиток свого рідного міста (села).

У свою чергу, Юрій Музика подякував раднику Президента України за вагомий внесок в об’єднання нації, патріотичне виховання молоді та висловив впевненість, що Чернігівщина належним чином долучиться до такого унікального патріотичного проекту "Україна: Історія великого народу".


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації