back

Вітання до Дня Незалежності України

21-08-2009 | 16:37

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди найголовнішого свята нашої держави – Дня Незалежності України. Проголошення незалежності 18 років тому реалізувало вікові прагнення народу до національного відродження і духовної свободи, відкрило шлях до економічного зростання та культурного піднесення.

Роки незалежності стали випробовуванням для українців на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Нині ми усвідомлюємо, що творення держави - її сьогодення і майбутнього – наш спільний обов’язок. Переконані, що відданість своїй справі, високий професіоналізм, відчуття патріотизму стануть надійною запорукою створення Української держави європейського зразка.

Кожен з нас, своєю плідною працею примножуючи здобутки Чернігівщини, робить власний внесок у справу розбудови всієї України. За роки незалежності закріпилися позитивні тенденції розвитку області у її соціально-економічній, суспільно-політичній, культурній сферах. Ми збираємо рекордні врожаї, відкриваємо нові школи, відроджуємо історичні пам’ятки, шануємо своє героїчне минуле і дбаємо про краще майбутнє нашого спільного дому.

З нагоди свята бажаємо вам здоров’я та родинного щастя, добробуту і злагоди, життєвої наснаги та нових звершень задля подальшого розквіту рідного краю та всієї країни.

Голова обласної
державної адміністрації
В.М. Хоменко
Голова обласної ради
Н.А.Романова