back

Комунальне енергогенеруюче підприємство «Чернігівська ТЕЦ» вносить вагомий вклад в економіку області

06-12-2013 | 18:24

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко 5 грудня під час відвідування комунального енергогенеруючого підприємства «Чернігівська ТЕЦ».

Оглянувши підприємство та поспілкувавшись з працівниками, він виразив свої позитивні враження від побаченого, зазначивши, що цей об’єкт важливий не тільки з точки зору забезпечення теплом жителів міста, але і як суб’єкт економічної діяльності.

«Тут виробляється значна кількість електроенергії, яка навіть транспортується за кордон. А це значна доля надходжень до бюджетів усіх рівнів. Тому цей об’єкт для Чернігівщини дуже важливий», – підкреслив очільник області.

У той же час, він висловив занепокоєння перспективою розвитку цього підприємства, адже обладнанню ТЕЦ уже більше 50 років. Тому, за словами Володимира Хоменка, з наступного сезону потрібно виконати серйозні проектувальні і будівельні роботи з реконструкції та переобладнання.

Ознайомившись з роботою ТЕЦ керівник області також поспілкувався із представниками регіональних ЗМІ.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо Державного бюджету України 2014 року, Володимир Хоменко зазначив, що він буде спланований таким чином, щоб суттєво збільшити фінансування розвитку регіонів.

«На цьому наголосив Президент України в інтерв’ю журналістам українських телеканалів. Тому, перед обласними державними адміністраціями поставлено конкретне завдання з опрацювання проектної документації, визначення об’єктів, ресурсів, які будуть використані для виконання цього масштабного завдання. Створюється спеціальний регіональний фонд, який передбачатиме розвиток області, а саме таких соціальних закладів як школи, лікарні, дошкільні заклади, культурно-освітні установи, а також розбудову та ремонт мережі доріг», – констатував керівник області.

Також голова облдержадміністрації прокоментував ситуацію щодо заборгованості із заробітної плати. Зокрема, він повідомив, що 5 грудня отримано дотацію у сумі 76 млн грн., а наступного тижня очікується надходження чергової частини коштів з центрального бюджету.

«Проте, при формуванні бюджету області 2014 року необхідно врахувати особливості Чернігівщини, щоб уникнути подібної ситуації у подальшому», - підкреслив Володимир Хоменко.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації