back

Відзначення свята Перемоги

09-05-2009 | 12:51

9 травня голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Наталія Романова, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники обласних та міських управлінь, підприємств, установ та громадських організацій поклали вінки і квіти до братської могили у сквері ім. М.М. Попудренка, взяли участь у мітингу-реквіємі біля Могили Невідомого солдата на Меморіалі Слави.

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко щиро привітав з 64-ою річницею Великої Перемоги ветеранів – тих, хто виборов перемогу на фронтах, в партизанських загонах та підпіллі, виніс роки окупації та пекло концентраційних таборів, хто піднімав з руїн та відроджував рідний край.

«Сивочолі ветерани пам’ятають, а ми – їхні нащадки – знаємо, як проти ненависного ворога піднявся весь народ: на фронтах, у партизанських лісах, у підпіллі. І тому історія нарекла минулу війну Великою Вітчизняною, і саму перемогу ми називаємо Великою.

Ми низько схиляємо голови перед подвигом воїнів-переможців, перед пам’яттю загиблих героїв, перед слізьми вдів і матерів. У серці кожного з нині сущих іскрою вічного вогню палає почуття особливого обов’язку перед тими, хто ціною власного життя і крові відстояв для нас головну цінність – волю», - наголосив у своєму виступі голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Перед ветеранами також виступили Чернігівський міський голова Олександр Соколов та голова обласної ради Наталія Романова.

В ознаменування 64-ї річниці Великої Перемоги відбувся урочистий парад військових частин Чернігівського гарнізону.