back

Взаємодія України та Азербайджану в енергетичній сфері зміцнить позиції обох держав у регіоні - Президент

18-11-2013 | 14:14

Взаємодія України та Азербайджану у сфері енергетики є однією із пріоритетних. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович у заяві для ЗМІ за підсумками українсько-азербайджанських переговорів.

За його словами, Україна є надійним транзитером енергоносіїв, тоді як Азербайджан виступає їх надійним постачальником.

«Взаємодія у сфері енергетики є одним із пріоритетних питань, і наші країни мають усі умови для об'єднання зусиль у питаннях транспортування вуглеводнів у європейському напрямку», - сказав Президент.

На думку Віктора Януковича, взаємодія в цьому та інших питаннях сприятиме зміцненню позицій наших держав у Чорноморсько-Каспійському регіоні.

У свою чергу, Президент Азербайджану зазначив, що сьогодні існує багато напрямів для активної взаємодії України та Азербайджану в паливно-енергетичному комплексі.

«Азербайджан як виробник енергоресурсів і Україна як споживач і транзитер відіграють важливу роль у забезпеченні енергетичної безпеки багатьох країн; і співробітництво в Каспійсько-Чорноморському регіоні, в тому числі й в енергетичній сфері - це результат нашої спільної діяльності», - сказав Ільхам Алієв.


Прес-служба Президента України Віктора Януковича