back

Голова облдержадміністрації взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства

15-11-2013 | 14:45

15 листопада делегація Чернігівської області на чолі з головою обласної державної адміністрації Володимиром Хоменком взяла участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства.

«За нашою державою давно закріпилася слава «житниці Європи». Адже третина всього європейського чорнозему належить Україні», - сказав Глава держави під час виступу.

За його словами, за останні три роки спільними зусиллями в сільському господарстві було досягнуто результатів, якими Україна справді може пишатися. «Виробництво продукції за цей період зросло майже на 15%. Цього року ми очікуємо зростання на рівні понад 9%. Вдруге за останні три роки ми очікуємо на рекордний урожай зернових - близько 60 млн тонн», - наголосив Віктор Янукович.

Він зауважив, що однією з головних причин успіхів є модернізація сільського господарства, яка розпочалася за рахунок приватних і державних інвестицій. «Відбувається технічне переоснащення галузі», - підкреслив Глава держави.

Президент висловив подяку всім працівникам сільського господарства та побажав аграріям міцного здоров’я, успіхів у роботі та родинного затишку. «Глибока шана всім вам за невтомну щоденну працю, за ваш внесок у розвиток економічного потенціалу та соціальної стабільності української держави», - сказав Віктор Янукович.


Прес-служба облдержадміністрації
за повідомленням прес-служби Президента України Віктора Януковича