back

Відбулося засідання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності

01-11-2013 | 14:02

1 листопада відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, яке провів її голова, перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець.

В її роботі також взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

Згідно з порядком денним депутати розглянули питання щодо встановлення розміру орендної плати Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації за оренду автомобіля «Волга», зменшеного розміру орендної плати публічному акціонерному товариству «Базис» за оренду приміщень, розташованих в будівлі комунальної власності області по вулиці Шевченка, зменшеного розміру орендної плати Чернігівському обласному об’єднанню Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка за оренду приміщень, розташованих по вулиці Воровського.

В тому числі народні обранці підтримали питання про надання дозволу комунальним лікувально-профілактичним закладам «Чернігівська обласна лікарня», «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка» на списання з балансу основних засобів (медичне обладнання, автомобілів), про надання дозволу комунальному закладу «Левонківська психіатрична лікарня» на списання з балансу основного засобу – колишнього житлового будинку та інші.

Обговоривши порядок денний, депутати прийняли відповідні рекомендації, які в подальшому будуть розглядатися на сесії обласної ради.

За повідомленням відділу
інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради