back

Центр надання адміністративних послуг Чернігівської райдержадміністрації працюватиме на користь регіональному підприємництву

01-11-2013 | 12:31

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло 1 листопада під час відкриття Центру адміністративних послуг Чернігівської районної державної адміністрації.

Він відзначив, що реформування системи надання адміністративних послуг є одним з основних завдань, поставлених Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем з метою дерегуляції розвитку підприємництва. Заходи, що реалізуються у сфері надання адміністративних послуг на рівні держави, спрямовані на досягнення нової якості розвитку бізнес-середовища, що в кінцевому результаті сприятиме підвищенню рівня життя кожного громадянина.

За словами Олександра Шанойла, на сьогоднішній день у сфері малого та середнього бізнесу працює чверть зайнятого населення Чернігівського району. Створення такого Центру, на його думку, є важливим кроком щодо реалізації в регіоні державної політики у сфері розвитку бізнесу, удосконалення системи дозвільних процедур та дасть додатковий поштовх у підтримці підприємницьких ініціатив.

Олександр Шанойло наголосив, що Центр надання адміністративних послуг Чернігівської райдержадміністрації працюватиме стабільно і злагоджено на користь регіональному підприємництву, розвиток якого дасть можливість забезпечити людей новими робочими місцями, поліпшити якість їх життя та для покращення матеріального оснащення Центру вручив його директору сертифікати на комплект оргтехніки.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації