back

У Прилуках урочисто відкрито Алею Героїв у Сквері Вічної Слави

25-10-2013 | 15:58

25 жовтня у м. Прилуки відбулося урочисте відкриття погрудь Героїв Радянського Союзу, чиє життя пов’язане з Прилуками – Олександру Алгазіну, Олександру Коробову та Олексію Панченку.

У заході також взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець, голова обласної ради Анатолій Мельник, голова облспоживспілки, депутат обласної ради, меценат Анатолій Мирошниченко, Прилуцький міський голова Юрій Беркут, депутат Київської міської ради, меценат Сергій Варнавський, керівники району, депутати Прилуцької міської ради, ветерани війни та праці, рідні Героїв, представники громадськості.

Очільник області подякував всім благодійникам, трудовим колективам підприємств і організацій, які долучилися до благородної справи увічнення пам’яті Героїв.

Як відзначив Володимир Хоменко, в області проводиться системна робота з упорядкування існуючих та встановлення нових пам’ятників і пам’ятних знаків для увіковічення подвигів героїв Великої Вітчизняної.

«Тисячі відомих і безіменних героїв навіки залишилися в нашій святій землі. Сотні пам’ятників і обелісків височіють у містах і селах області як символ народної пам’яті. Ми приходимо до них з почуттям безмежної вдячності за мир і волю. Вшановуємо пам’ять загиблих. Доземно вклоняємося живим». – наголосив голова облдержадміністрації.

Звертаючись до присутніх на святі ветеранів, керівник області зауважив, що для нащадків їх подвиг назавжди залишиться прикладом звитяги і самовідданого служіння своєму народові.

Протягом останніх років в країні послідовно впроваджуються заходи, спрямовані на поліпшення соціальної захищеності ветеранів. На виконання завдань Глави держави щодо запровадження нових соціальних стандартів в області проведені перерахунки пенсій по 346 тисячах пенсійних справ. Зокрема, підвищено доплати до пенсій більш ніж 56 тисячам осіб.

Володимир Хоменко наголосив: обласна держадміністрація і надалі робитиме усе можливе для покращення умов життя наших заслужених ветеранів.

«В Україні вже виросло не одне покоління, яке не чуло вибухів війни, не втрачало на ній своїх рідних. І з кожним роком, що віддаляє нас від переможних салютів, ми все глибше усвідомлюємо велич подвигу воїнів Великої Вітчизняної війни. Як зазначає Глава держави Віктор Янукович, ми жили, живемо і будемо жити цією святою пам’яттю про тих людей, які принесли перемогу на нашу землю», - зауважив Володимир Хоменко.


Прес-служба облдержадміністрації