back

Микола Стрілець привітав зі столітнім ювілеєм Петра Кириловича Будніка

09-10-2013 | 10:58

9 жовтня до оселі Петра Кириловича Будніка, який мешкає у м. Чернігові завітали численні гості, друзі-ветерани, рідні, близькі та сусіди, щоб привітати його зі 100-річним ювілеєм.

На життєвому шляху Петра Кириловича було все – і важка праця, і голод, і воєнне лихоліття. Він має статус «Учасника війни». У післявоєнний час проходив службу в органах МВС. Не дивлячись на свій поважний вік, проживає один.

Привітати ювіляра з поважною датою завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець, начальник УМВС України у Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик, керівництво Деснянської районної у м. Чернігові ради, територіального центру соціального обслуговування.

Щирі слова вітань адресував Микола Стрілець ювіляру. З нагоди свята він передав вітальний адрес від Президента України Віктора Януковича. Глава держави у своєму вітанні виразив велику шану Петру Кириловичу Будніку, його життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнним лихоліттям та подякував за багаторічну самовіддану працю.

Вручаючи подарунок та квіти від облдержадміністрації, Микола Стрілець побажав Петру Кириловичу міцного здоров’я, людського щастя та благополуччя.

Ще багато теплих, зворушливих побажань на адресу іменинника прозвучало цього дня, та головні з них – це здоров’я та щастя ще на багато років.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації