back

Представлено нового голову Борзнянської райдержадміністрації

30-09-2013 | 10:22

30 вересня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко представив активу Борзнянського району нового голову районної державної адміністрації Андрія Козішкурта, призначеного на цю посаду згідно з розпорядженням Президента України від 27 вересня 2013 року.

До призначення Андрій Козішкурт очолював відділ Держземагентства у Борзнянському районі.

Під час представлення голова облдержадміністрації Володимир Хоменко зупинився на проблемах району та поставив завдання, які необхідно вирішити для подальшого розвитку Борзнянщини.

Це, насамперед виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, що спрямовані на покращення життя людей.

У районі слід у повній мірі використовувати можливості інвестицій щодо розвитку сільського господарства, зокрема, рослинництва, а особливо тваринницької галузі. На основі цього вийти на переробну галузь. Реалізувати завдання: від поля — до столу.

Надалі розвивати бюджетну галузь: медицину, освіту, культуру. Не забувати про розвиток дошкільного виховання, створювати нові дитячі садки. Залучити до цього не тільки державні можливості, а й підтримку інвесторів та меценатів.

Володимир Хоменко висловив упевненість, що при підтримці працівників виконавчої влади, депутатського корпусу, районної ради, громад міста й сіл, керівників установ, організацій, усього активу Борзнянщини всі завдання під силу новому голові райдержадміністрації.

Прес-служба облдержадміністрації