back

Підготовка та організація оздоровлення і відпочинку дітей області влітку 2009 року

25-02-2009 | 17:33

25 лютого в облдержадміністрації під головуванням заступника голови, керівника апарату облдержадміністрації Володимира Приходька відбулося засідання обласної міжвідомчої комісії з питань відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2009 року.

Під час наради Володимир Приходько зробив наголос на головних завданнях оздоровчої кампанії 2009 року, зокрема, це безумовне виконання плану заходів щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чернігівської області у 2009 році, максимальне використання місцевої оздоровчої бази через збалансоване зменшення ціни за оздоровчу путівку, зацікавленості батьків і профспілкових організацій та керівництва оздоровчих закладів, профспілкових організацій і керівництва оздоровчих закладів незалежно від форм власності та надання якісних оздоровчих послуг.

Володимир Валентинович зазначив, що пріоритетними напрямами залишається оздоровлення дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених та багатодітних родин, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, талановитих і обдарованих дітей. За його словами найбільшою турботою залишається саме оздоровлення, а не відпочинкові послуги найбільшої кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних родин.

Також він наголосив, що необхідно більш широко використовувати нові форми активного відпочинку - стаціонарні та пересувні наметові табори, профільні туристично-краєзнавчі, геолого-туристичні табори, табори козацького вишколу тощо.