back

Вручено премії імені Михайла Коцюбинського за 2013 рік

17-09-2013 | 15:30

17 вересня у рамках заходів до 149-ї річниці від дня народження М.М.Коцюбинського в саду літературно-меморіального музею-заповідника відбулося урочисте вручення обласної премії імені Михайла Коцюбинського за 2013 рік.

Звертаючись до присутніх, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика відмітив, що за понад 20 років існування почесне звання лауреатів премії здобули більше 100 видатних письменників, музикантів, акторів, художників та інших талановитих особистостей. Нею відзначаються не тільки митці нашого краю, а й письменники з інших куточків української держави.

«Дуже знаковим є те, що премія давно вийшла за межі Чернігівщини. Її лауреати живуть у Львові, Києві, Канаді і навіть у Австралії. Та переважна більшість все-таки наші земляки, уродженці Чернігівської області, які своєю творчістю прославляють рідний край», - підкреслив він.

Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка він привітав лауреатів премії імені Михайла Коцюбинського за 2013 рік, побажав успіхів в усіх починаннях, щастя, здоров’я та наснаги.

Цьогоріч премією ім. М.М. Коцюбинського відзначено:

у номінації «Поезія» - Олександра Степановича Ярового, за книгу «Небесна твердь»;

у номінації «Проза» - Володимира Івановича Сенцовського, за книги «Глибинка, повита туманом» та «Лава під каштанами»;

у номінації «Народознавство - Івана Михайловича Забіяку, за книгу «Епістолярна спадщина Василя Горленка»;

у номінації «Театрально-музичне мистецтво» - Василя Григоровича Нечепу, за реалізацію проекту «Уклін тобі, Тарасе»;

у номінації «Декоративне та образотворче мистецтво» - Ольгу Вікторівну Костюченко, за відродження і розвиток традиційного чернігівського мистецтва вишивки, вибійки та писанкарства.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації