back

Обговорено забезпечення виконання соціальної ініціативи Президента України щодо європейського підходу до встановлення цін на лікарські засоби

06-09-2013 | 13:06

6 вересня з метою забезпечення виконання соціальної ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо європейського підходу до встановлення цін на лікарські засоби, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів нараду з питань стану реалізації в області пілотного проекту державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Як зазначалося на нараді, на виконання поставлених завдань розроблений обласний План заходів, спрямований на удосконалення реалізації відповідного пілотного проекту.

У 2013 році на часткове відшкодування вартості лікарських засобів області виділено субвенцію державного бюджету у сумі 3886,3 тис. грн.

Органами виконавчої влади області вживаються заходи по забезпеченню хворих з гіпертонічною хворобою ліками за референтними цінами.

Фахівцями медичної галузі області активно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення з питань впровадження пілотного проекту та здійснення заходів боротьби з артеріальною гіпертензією. Для інформування широкої громадськості використовується теле- та радіо- мережі, Інтернет-видання, преса. Працюють «гарячі» телефонні лінії.


Прес-служба облдержадміністрації