back

Підбито підсумки роботи освітянської галузі

05-02-2009 | 17:32

5 лютого під головуванням начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолія Заліського, в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося розширене засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації.

На засіданні розглянули питання підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року, перспективи розвитку професійно-технічної освіти області на 2009-2013 роки та регіональної програми підготовки кваліфікованих робітників на 2009-2013 роки «Робітник Чернігівщини». Також піднімалися питання діяльності опорних шкіл, шляхи покращення їх функціонування та стан безпеки життєдіяльності у закладах і установах освіти Чернігівської області у 2008 році.

Цього ж дня в обласному палаці для дітей та юнацтва вшанували переможців обласного конкурсу «Учитель року – 2009». В урочистій події участь взяли: заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації Володимир Приходько, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський, голова обласного комітету профспілок працівників освіти і науки Тетяна Матвєєва.

У цьому році в районних та міських етапах конкурсу взяли участь понад 700 освітян Чернігівщини, з них - 99 учителів-переможців - у першому етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009».

25 найкращих учителів демонстрували свою майстерність, кмітливість, завзяття і бажання перемогти у ІІ турі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009».

Учителі-переможці ІІ етапу конкурсу будуть представляти область на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2009». Переможцем у номінації українська мова та література визначили Тетяну Левченко, учителя загальноосвітньої Бахмацької школи №5, у номінації іноземна мова - Наталію Ющенко, вчителя англійської мови Бобровицької гімназії, у номінації фізика - Ірину Баксічеву, учителя фізики гімназії №16 м.Ніжина, у номінації музика - Ілону Неумивако, учителя музики гімназії №31 м. Чернігова, у номінації інформатика – Анна Мальовану, учителя інформатики ліцею №22 м. Чернігова.

Працівників освіти привітав заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації Володимир Приходько. Він зазначив, що цей конкурс вже 15-ий, і найприємніше, що його було вперше започатковано саме в нашій області. Володимир Валентинович побажав освітянам здоров’я і наснаги, подальших успіхів у їх нелегкій, але такій потрібній справі.