back

Для вихованців Чернігівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату пролунав перший дзвоник

01-09-2013 | 11:01

Свято Першого дзвоника у Чернігівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів вдалося по-особливому радісним та щасливим. Після літніх канікул до закладу з’їхалися вихованці і наповнили його своїм дзвінким сміхом.

На урочистий захід з нагоди Дня знань до школи-інтернату завітали не лише учні, вчителі та батьки, а й поважні гості - перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець і директор Департаменту сім’ї та дітей міністерства соціальної політики України Руслан Ковбаса.

Вітаючи присутніх з початком навчального року, Микола Стрілець зазначив, що День знань – це особливе свято. Це день старту нових надій кожної дитини та її батьків. Тому що кожна дитина має отримати якісну освіту, яка стане фундаментом її успішності і конкурентоспроможності у подальшому житті.

«Серед основних завдань Нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» на чільному місці є створення достойних умов для повноцінного та всебічного розвитку кожної дитини.

Тому вся робота органів виконавчої влади направлена на підвищення якості, доступності та розвитку конкурентних переваг вітчизняної освіти», - підкреслив Микола Стрілець. За його словами, цьогоріч в області за парти сядуть майже 91 тисяча учнів, уперше – понад 9 тисяч першокласників.

Органи державної влади Чернігівщини спільно з педагогічними колективами доклали максимум зусиль для підготовки закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. У всіх загальноосвітніх навчальних закладах, а їх понад 600, проведено поточні та капітальні ремонти.

Для покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів в області в поточному році передбачено фінансування з державного бюджету на суму близько 21 млн. грн, з місцевих бюджетів – понад 26 млн. грн.

Микола Стрілець висловив щиру вдячність педагогам за сумлінну подвижницьку працю, за відданість благородній справі виховання майбутніх будівничих успішної, економічно розвинутої Української держави. Побажав всім мудрості і витримки, духовних сил, нових творчих здобутків на благо рідної Чернігівщини. А учням - міцного здоров’я і завзяття, натхнення і наполегливості у досягненні нових успіхів на ниві навчання.

З нагоди свята перший заступник голови облдержадміністрації вручив першокласникам подарунки – рюкзаки зі шкільним приладдям.

Від імені Міністра соціальної політики України Наталії Королевської учнів і вчителів привітав Руслан Ковбаса та подарував закладу особливий подарунок – годинники, що розмовляють.

По завершенню урочистої лінійки гості оглянули навчальні приміщення школи-інтернату та ознайомилися з організацією навчального процесу.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації