back

Міжрегіональний молодіжний форум

30-01-2009 | 17:02

29-30 січня 2009 року на Чернігівщині в рамках Всеукраїнської молодіжної акції „Молодь єднає Україну” проходив Міжрегіональний молодіжний форум, присвячений героїко-патріотичному вихованню підростаючого покоління.

До участі у форумі запрошені молодіжні делегації Черкаської, Кіровоградської, Вінницької, Львівської областей та представники молодіжних громадських організацій, молоді депутати, студентство Придесення.

29 січня 2009 року у День подвигу Героїв Крут учасники форуму оглянули вагони-музей і поклали квіти до Меморіалу Наступного дня в обласній державній адміністрації з учасниками форуму зустрівся заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації Володимир Приходько.

У вітальному слові Володимир Приходько зазначив, що оволодіння молоддю системою національних і загальнолюдських цінностей, усвідомлення своєї причетності та відповідальності за долю народу України є одним з пріоритетів діяльності органів виконавчої влади.

Виступаючи перед присутніми, начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Борис Атрощенко наголосив: відзначення 91-ї річниці подвигу Героїв Крут - символ єдності, здатності українців до консолідації.

В обговоренні питання взяли участь: заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді Черкаської ОДА Максим Зеленський, заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді Кіровоградської ОДА Віталій Останній, завідувач сектором по роботі з молоддю управління у справах сім’ї та молоді Вінницької ОДА, Наталія Заболотна, головний спеціаліст управління у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА Ковальський Андрій , представники молодіжних делегацій областей.

Учасники форуму мали змогу ознайомитись з історією древнього Чернігова.