back

Глава держави відвідав Меморіал пам’яті Героїв Крут

29-01-2009 | 16:05

У рамках відзначення Дня подвигу Героїв Крут Президент України Віктор Ющенко сьогодні відвідав Меморіал пам'яті Героїв Крут на Чернігівщині. Як повідомила прес-служба глави держави, Віктор Ющенко поклав квіти до зведеного тут Меморіалу та оглянув музей, що знаходиться біля нього.

Разом з главою держави пам'ять загиблих героїв вшанували Міністр культури і туризму Василь Вовкун, Міністр оборони Юрій Єхануров, народні депутати , заступник Глави Секретаріату Президента Роман Безсмертний.

У своєму виступі Президент назвав бій під Крутами однією з найбільших перемог за українську незалежність. «Під Крутами ми отримали не поразку – під Крутами ми отримали перемогу. Це одна з великих ідейних перемог двадцятого століття щодо здобуття української державності», – сказав В. Ющенко.

Нагадуючи про ті події, він підкреслив, що завдяки цьому боєві керівництво Української Народної Республіки мало можливість завершити здобуття міжнародного визнання України як держави.

Президент подякував громаді, студентам вищих військових навчальних закладів, усім, хто прийшов вшанувати пам'ять загиблих юнаків. «Як Президент я хочу подякувати кожному з вас за те, що ви відчуваєте цей обов'язок – засвідчити свою повагу тим юним людям, які не шкодували нічого, щоб відбулася Українська держава», – сказав він.

В заходах з вшанування пам’яті Героїв Крут взяли участь сотні жителів Чернігівщини, молодіжні та студентські делегації з різних областей України, представники місцевої влади, зокрема голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, його заступники.