back

Майже 126 тисяч соціальних послуг надано протягом першого півріччя поточного року родинам, які перебували під соціальним супроводом

25-07-2013 | 15:15

Результати соціальної роботи в області та шляхи її вдосконалення було розглянуто на нараді з директорами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування, яка відбулася 25 липня на базі Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрія Музики.

Звертаючись до присутніх, Юрій Музика зазначив, що на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича Міністерство соціальної політики України розробило нову модель роботи фахівців соціальної роботи, які співпрацюватимуть з іншими спеціалістами, що дасть можливість зробити соціальні послуги якісними, доступними та своєчасними.

Задля вдосконалення соціальної роботи запроваджено нововведення — Соціальну карту регіону, яка містить наочні критерії для аналізу та оцінювання стану соціальної сфери. На основі Соціальної карти формується рейтинг кожної області.

«Впевнений, що кожен із вас розуміє важливість та відповідальність за завдання, покладені на центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, адже їх виконання дасть можливість суттєво поліпшити становище соціальної сфери області», — сказав Юрій Музика.

Як зазначалося, з метою здійснення модернізації соціальних служб для повного охоплення увагою держави найуразливіших категорій громадян в кожній територіальній громаді з липня 2012 року працюють 298 фахівців із соціальної роботи.

Родинам, які перебували під соціальним супроводом протягом першого півріччя поточного року, надано майже 126 тисяч соціальних послуг, у середньому по області кожна така сім’я отримала по 50 послуг. Під соціальним супроводом у звітному періоді перебували 2517 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Надзвичайно важливо максимально реалізувати право громади, яка знає потребу і проблеми своїх мешканців, та допомогти вирішити проблеми сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, насамперед у сільській місцевості.

Директор ЧОЦСССДМ Алла Кот окреслила концепцію (модель) організації роботи фахівця із соціальної роботи.

Також на нараді проаналізували роботу мережі центрів СССДМ у І півріччі 2013 року.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації