back

Дбайливий господар – основа розвитку села

18-07-2013 | 12:38

Практична частина засідання Колегії облдержадміністрації продовжилася на базі СТОВ «Віра» с. Вихвостів Городнянського району.

Господарство, яке очолює Микола Кондренко, спеціалізується на вирощуванні зернових культур, у тваринництві пріоритети – молочно-м’ясне скотарство.

На СТОВ «Віра» працює 328 працівників, площа орендованих земель становить 5248 га. Асортимент продукції – зернові, молоко, м’ясо ВРХ, борошно.

Значна увага також приділяється розвитку соціальної сфери та інфраструктури села.

За рахунок коштів підприємства побудовано 2 церкви, підвідний газогін до села довжиною 14 км. На пільгових умовах забезпечено працівників підприємства житлом. За рахунок підприємства працівники забезпечуються 3-х разовим харчуванням. Здійснюється допомога продуктами харчування для 120-ти учнів місцевої школи та 50-ти вихованців дитячого садка. Навчальним закладам закуплені меблі, спортивний інвентар, канцелярське приладдя, а місцевій церкві – необхідний для діяльності церковний інвентар.

Підбиваючи підсумки перебування у ФГ «Бутенко» та СТОВ «Віра», очільник області назвав систему господарювання їх керівників гарним прикладом для наслідування для інших районів.

«Керівники цих підприємств – прості люди, але вони з душею ставляться до господарства, до своїх працівників та людей, які живуть у селі. Саме поєднання роботи влади та соціально відповідального бізнесу дозволить нам вирішити нагальні проблеми та втілити у життя нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича», - підкреслив Володимир Хоменко.


Прес-служба облдержадміністрації