back

Підготовка до осінньо-зимового періоду в області проходить відповідно до плану

12-07-2013 | 07:08

Підготовка до осінньо-зимового періоду в області проходить належним чином, ремонтні роботи ведуться відповідно до плану. Однак є проблемні питання, на які потрібно звернути особливу увагу. Про це сказав заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 11 липня на розширеному засіданні оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період. У засіданні взяли участь заступники голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, керівники підприємств водо- та теплопостачання.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Петро Головач нагадав присутнім основні завдання, які стоять перед галуззю. Це, насамперед, підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів та енергозбереження в житлово-комунальному господарстві; зменшення витрат енергоресурсів при виробництві продукції, робіт і послуг житлово-комунального господарства; облік і контроль вироблення, транспортування, подання споживачу теплової енергії, питної води за рахунок 100-відсоткового оснащення приладами обліку і регулювання постачання і споживання енергетичних ресурсів.

Він навів узагальнені показники з підготовки. Так, за словами Петра Головача, на 1 липня рівень готовності теплового господарства становить понад 40 відсотків, водопровідно-каналізаційного – 42 %, житлового фонду – 41%.

На даний час в області фактично заготовлено 17,3 тис. тонн посипочних матеріалів і реагентів або 47,4% та підготовлено 69 од. спеціалізованої прибиральної техніки або 45,1%.

Підготовка основного та допоміжного обладнання енергозабезпечуючих підприємств в середньому складає 50 % від річного плану.

З об’єктів бюджетної сфери підготовлено 41,3% шкіл, 40,6% дитячих садків, 43,4% лікарень.

Під час наради було приділено увагу питанню забезпечення належного рівня розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

„Теплопостачальні підприємства, які мають заборгованість перед НАК „Нафтогаз України”, повинні до 1 жовтня поточного року забезпечити повні розрахунки за спожитий природний газ”, — наголосив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

Керівники районів та міст доповіли про стан підготовки до опалювального періоду на свої територіях, окреслили проблемні питання, які необхідно вирішити першочергово.

Також учасники наради обговорили стан реалізації в області державних житлових програм та проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ».

За результатами засідання готується відповідне протокольне рішення.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації