back

Микола Азаров: Реалізація програми активізації економіки дозволить залучити додаткові фінансові ресурси

09-07-2013 | 13:23

Реалізація Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр. дозволить вже до кінця року залучити додаткові фінансові ресурси. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час наради з розгляду регіональних аспектів реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.

Він закликав керівників регіонів активніше працювати над розробкою і запровадженням великих інвестиційних проектів, реалізація яких сприятиме розвитку як економіки регіонів, так і країни у цілому.

Прем’єр-міністр України вимагає від керівників міністерств і регіонів активізувати виконання протипожежних заходів.

«Зараз у країні склалася пожежонебезпечна ситуація. Я вимагаю від керівників міністерств і регіонів активізувати заходи з недопущення пожеж. Якщо потрібно – закривайте ліси, обов’язково тримайте ситуацію на контролі», - наголосив Микола Азаров.

Також Прем’єр-міністр вимагає від місцевої влади активізувати роботу з проведення ямкового ремонту. Він додав, що на ці потреби будуть виділені додаткові фінансові ресурси.

Глава Уряду звернув увагу голів ОДА на необхідність до початку нового навчального року вирішити питання забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів внутрішніми вбиральнями.

Крім того, Микола Азаров нагадав про завдання Президента України до 2014 року щодо 100-відсоткового забезпечення місць у дитсадках.

За повідомленням Департаменту інформації
 та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ