back

Обговорено питання демаркації українсько-білоруського кордону

02-07-2013 | 09:35

1-2 липня у Чернігові проходить робоча зустріч Глав делегацій та окремих членів Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії.

Сьогодні з її учасниками зустрівся голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко. Під час зустрічі обговорено актуальні питання демаркації українсько-білоруського кордону на виконання Указу Президента України від 31 жовтня 2011 року № 1008 "Питання демаркації державного кордону України" та у зв’язку з набранням чинності Договору між Україною та Республікою Білорусь про державний кордон.

З української сторони у зустрічі взяли участь Глава делегації, представник України з питань договірно-правового оформлення державного кордону України Леонід Осаволюк, член делегації України, перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець, заступник Голови Служби безпеки України Володимир Породько.

Республіку Білорусь представляли Глава делегації, Представник Республіки Білорусь з делімітації і демаркації державного кордону Геннадій Ахрамович, начальник управління делімітації і демаркації державного кордону Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь Олександр Архіпов.

Прес-служба облдержадміністрації