back

Екологічна складова має бути обов’язковою при підготовці інвестиційних проектів - Глава держави

20-06-2013 | 16:43

Будь-який інвестиційний проект, відповідно до українського законодавства, повинен мати екологічну складову, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Сьогодні наше законодавство передбачає, що будь-який інвестиційний проект повинен мати екологічну складову, яка дозволить не тільки модернізувати виробництво, але і вирішувати екологічні проблеми», - сказав Віктор Янукович під час виступу на засіданні Ради регіонів у Луганську.

Він зазначив, що захворюваність людей, які проживають у промислових регіонах, - це проблема, що потребує нагального вирішення. «Очищувати землю, очищувати атмосферу, вирішувати питання екології… Ми останнім часом приділяємо велику увагу цим питанням», - зазначив Глава держави.

Прикладом успішної модернізації Віктор Янукович назвав Алчевський металургійний завод, де відповідні роботи розпочались близько десяти років тому. «Уже сьогодні це позначилося на екології міста Алчевська. Якщо хтось раніше тут був, повинен знати, що дихати тут було важко», - сказав Президент.


Прес-служба Президента України Віктора Януковича