back

Цього року на Чернігівщині запрацює ще 22 дитячі дошкільні заклади

18-06-2013 | 14:27

На Чернігівщині на сьогодні працює 406 дитячих дошкільних закладів. За останні три роки в області відновлено роботу 45 дитячих садків, це дало змогу додатково охопити дошкільною освітою понад 3 тисячі дітлахів. У поточному році планується відкрити ще 22 дитячі садочки та 36 додаткових груп. Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, доповідаючи Віце-прем’єр-міністру України Олександру Вілкулу під час всеукраїнської селекторної наради 18 червня, з питань виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України».

Загалом же, за інформацією Юрія Музики, Чернігівська область цілеспрямовано працює над реалізацією нових соціальних ініціатив Президента України, постійно розширюючи мережі дошкільних, позашкільних навчальних закладів, модернізуючи дитячі спортивні майданчики, залучаючи підростаюче покоління до здорового способу життя. В області буде створена система електронної реєстрації дітей до дитячих садочків, за допомогою якої батьки зможуть записати своє маля до садочка через мережу Інтернет.

На виконання завдань, поставлених Главою держави, триває підготовка загальноосвітніх навчальних закладів області до нового навчального року.

За інформацією Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, чверть з усіх навчальних закладів країни вже підготовлені до навчань. За його словами, до 1 вересня 2013 року будуть введені в дію 12 нових шкіл на майже 3 тис. місць. Ще в 7 школах будуть добудовані нові корпуси та спортзали. Також до Дня Знань буде завершено реконструкцію 21 школи, в яких буде вчитися понад 8 тис. учнів.

«Президент України Віктор Янукович поставив завдання створити ще 100 тис. місць у дитсадках протягом 2013-2014 років. І Уряд жорстко контролює виконання цього завдання в регіонах», - акцентував Олександр Вілкул.

Він також підкреслив, що, починаючи з 2010 року, в Україні створено 223 тисячі місць у дошкільних навчальних закладах, це на 18% збільшило кількість дошкільнят у дитячих садках. За 5 місяців поточного року створено 8 тисяч місць у дошкільних закладах країни.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації