back

Визначено лауреатів цьогорічної премії імені Іллі Буяльського

05-06-2013 | 14:10

З минулого року, з метою піднесення ролі медичного працівника в суспільстві, підвищення престижності та стимулювання праці медичних працівників, заохочення їх до творчої, сумлінної та результативної праці на Чернігівщині започаткована обласна щорічна премія ім. Іллі Васильовича Буяльського - уродженця Новгород-Сіверщини, академіка, анатома і хірурга зі світовим ім’ям.

5 червня під головуванням в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрія Музики відбулося засідання комісії з питань присудження обласної премії імені І.Буяльського.

Учасники засідання розглянули подання медичних закладів, обговорили кандидатури висунутих медичних працівників та визначили цьогорічних лауреатів.

За задумом організаторів, нагородження лауреатів та вручення грошової винагороди відбудеться під час урочистостей з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника.

Слід зазначити, що премією імені І.Буяльського відзначаються найкращі представники медицини, які зробили значний внесок у розвиток медичної галузі області за чотирма номінаціями:

«Кращий лікар»

«За інновації в медичній практиці»

«Кращий працівник галузі охорони здоров’я»

«Кращий молодший медичний працівник».


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації