back

Міжнародне дитяче свято «Слов’янської дружби джерело - 2013» єднає дітей трьох держав

01-06-2013 | 15:10

1 червня біля Монументу дружби у с. Сеньківка Городнянського району відбулося урочисте відкриття Міжнародного дитячого свята «Слов’янської дружби джерело - 2013». Це свято дитячої творчості проводиться вже увісімнадцяте і покликане зміцнювати дружбу між дітьми трьох країн - України, Республіки Білорусь та Російської Федерації.

У церемонії відкриття заходу взяли участь заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

Як сказав Юрій Музика, особливістю цьогорічного свята є те, що захід проводиться у рамках оголошеного Президентом України Віктором Януковичем Року дитячої творчості та виконання нових соціальних ініціатив «Діти - майбутнє України», одним з пріоритетів яких є створення для кожної дитини можливостей для розвитку творчих здібностей.

Протягом двох днів творчі дитячі колективи братимуть участь у роботі освітньої програми «Академія дружби, творчості та спорту», в рамках якої пройде міжнародний лідерський форум «Нове покоління обирає» та міжнародний майстер-клас з різних видів декоративно-прикладного мистецтва і технічної творчості «Калейдоскоп майстерності».

Для учасників свята буде проведено спортивно-ігрову програму «Слов’янські розваги» та розважально-пізнавальну програму «Аз, буки та інші науки». У фойє Палацу дітей та юнацтва презентуватиметься виставка творчих робіт обдарованих дітей трьох країн «Місто майстрів» та фотовиставка «Світ творчості».

Крім того, на території спортивного майданчика ліцею № 15 м.Чернігова відбудеться танцювальна програма «Майданс дружби». Долучаться до святкувань і обласні позашкільні навчальні заклади області.

2 червня відбудеться підбиття підсумків Міжнародного дитячого свята «Слов’янської дружби джерело» та урочисте закриття заходу.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації