back

Чернігівські аграрії ознайомилися з досягненнями аграрного сектору Гомельщини

31-05-2013 | 16:00

30 травня делегація аграрного активу Чернігівської області на чолі з заступником голови обласної державної адміністрації Олександром Шанойлом відвідала Мозирський район Гомельської області Республіки Білорусь.

До складу делегації увійшли заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Савченко, директор Інституту сільськогосподарської мікробіології і агропромислового виробництва НААН України Наталія Буняк та керівники підприємств агропромислового комплексу Чернігівської області.

У ході візиту чернігівські аграрії ознайомилися з досягненнями аграрного сектору Мозирського району та обмінялися досвідом з білоруськими колегами.

Зокрема, представники делегації відвідали ДП "Радгосп-комбінат «Зоря», м’ясопереробне підприємство ЗАТ «Партнер і К», ознайомилися з роботою молочно-товарної ферми в населеному пункті Барбаров ДП «Радгосп-комбінат «Зоря», молокопереробного підприємства ПУП «Мозирські молочні продукти» та кукурудзокалібрувального заводу РСУП «Експериментальна база «Кринична».

На завершення зустрічі Олександр Шанойло висловив впевненість у тому, що обмін досвідом та співпраця між прикордонними регіонами буде сприяти відкриттю нових можливостей у подальшому розвитку аграрної галузі Чернігівщини.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації