back

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак констатує, що Конституційний Суд своїм рішенням щодо виборів у м. Києві не призначав їхню дату, а трактував законодавство

31-05-2013 | 17:22

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак констатує, що Конституційний Суд своїм рішенням щодо виборів у м. Києві не призначав їхню дату, а трактував законодавство.

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак констатує, що Конституційний Суд своїм рішенням щодо виборів у м. Києві не призначав їхню дату, а трактував законодавство, визначивши при цьому, що вибори у столиці повинні відбуватися у останню неділю жовтня 2015 року.

Про це В.Рибак сказав, відповідаючи на запитання журналістів під час робочої поїздки до м. Чернігів у п’ятницю. При цьому керівник парламенту зауважив, що призначення дати виборів - «це не місія Конституційного Суду».

За словами В.Рибака, щодо виборів, які відбулися у 2010 році у Києві і Тернополі, то наступні вибори у цих містах повинні відбутися у 2015 році. «Конституційний Суд лише розтлумачив ситуацію, а не призначав дату виборів», - зазначив В.Рибак.

На уточнююче питання щодо проектів постанов про проведення у столиці позачергових виборів міської ради, керівник парламенту нагадав, що вже виносив такі пропозиції на розгляд, але вони не знаходили підтримки у сесійній залі.


За повідомленням прес-служби
Голови Верховної Ради України