back

Цьогоріч на Чернігівщині оздоровиться та відпочине понад 60 тисяч дітей

20-05-2013 | 15:36

У Чернігівській області завершується процес підготовки дитячих закладів відпочинку та оздоровлення. Влітку 2013 року планують функціонувати 26 закладів оздоровлення, з них: 23 позаміські заклади оздоровлення та відпочинку, 3 санаторного типу. Відпочинкові послуги дітлахам надаватимуть 516 таборів з денним перебуванням, 14 таборів праці і відпочинку та 2 наметові містечка.

Після проведення ремонту планує відновити роботу дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Веселка» (Прилуцький район). Про все це йшлося під час наради з керівниками відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації гуманітарного напрямку, яку 20 травня провів в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

За словами Юрія Музики, область має справитися із завданням, поставленим Президентом України Віктором Януковичем щодо належної організації літнього відпочинку дітей. Глава держави наголошує на необхідності збереження і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, поліпшення їх матеріально-технічної бази, кадрового забезпечення.

Загалом на відпочинок та оздоровлення дітей Чернігівської області планується використати майже 50 млн грн, що має перевищити показники минулого року на 2 млн грн. Так, з обласного бюджету заплановано – 17,7 млн грн, місцевого бюджету – 9,5 млн грн, коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 10 млн грн, залучених коштів – понад 12 млн грн.

Цьогоріч планується забезпечити оздоровленням та відпочинком 61145 дітей Чернігівщини, що складає 66,8% від їх загальної кількості. Оздоровчі послуги планується надати 26270 дітям, що складає 43% від загальної кількості наданих послуг.

Стовідсотково буде забезпечено оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (1501 особу). Не нижче показників минулого року будуть охоплені оздоровленням та відпочинком діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, діти, які перебувають на диспансерному обліку, обдаровані діти, діти АПК та соціальної сфери села.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації