back

Розпочалася підготовка до щорічного журналістського фестивалю «Золотий передзвін Придесення»

29-04-2013 | 16:00

Вже утринадцяте на Чернігівщині проходитиме щорічний журналістський фестиваль «Золотий передзвін Придесення», який є унікальним, адже в жодній з областей України такого свята для журналістів не відбувається. Про підтримку преси, створення всіх умов для належної праці журналістів зазначає Президент України Віктор Янукович. А фестиваль «Золотий передзвін Придесення» і є нашої регіональною ініціативою щодо піднесення престижності і суспільної значимості праці журналістів.

«Золотий передзвін Придесення» згуртовує та об’єднує журналістів, керівників електронних ЗМІ, редакторів друкованих видань Чернігівщини. Про це йшлося на засіданні організаційного комітету, яке 29 квітня провів в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

Організовує фестиваль Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації за підтримки Чернігівської обласної ради, обласної організації Національної спілки журналістів України та Асоціації регіональних засобів масової інформації.

За задумом організаторів, цьогорічний фестиваль відбудеться 6 червня, в день професійного свята працівників ЗМІ. Нагородження кращих журналістів проходитиме в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм. У рамках фестивалю передбачаються традиційна зустріч керівництва області з журналістами та виставка історичного музею ім. В.В.Тарновського. Планується, що гостями цьогорічного заходу, як і минулого року, стануть колеги з Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Оргкомітет розглянув та обговорив проект Положення про фестиваль, порядок визначення переможців, місце і час проведення заключного етапу та нагородження переможців фестивалю.

До переліку номінацій, у яких журналісти виборюватимуть звання кращих, цього року увійшли:

Персоналії

1. „Кращий журналіст друкованих ЗМІ”

2. „Кращий журналіст радіо”

3. „Кращий журналіст телебачення”

4. „Відкриття року”

5. „За відданість професії”

Роботи

6. „Кращий медіа-проект”

7. „Завжди пам’ятаємо” (до 70-х роковин Корюківської трагедії та 70-ї річниці визволення області від фашистських загарбників)

8. „Краще висвітлення інформації на правову тематику”

9. „Кращий матеріал з висвітлення державної та регіональної політики щодо розвитку дитячої та юнацької творчості”

10. „Кращий матеріал тематики 1025-річчя Хрещення Русі”

Видання

11. „Краще видання року” (друковане, Інтернет-видання).

Часу залишилося не так багато, отже організаторам журналістського фестивалю «Золотий передзвін Придесення» треба докласти чимало зусиль, щоб провести свято журналістів на високому організаційному рівні.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації