
18-07-2025 | 12:54
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Громада-партнер передала пожежний автомобіль для місцевого пожежно-рятувального підрозділу.
На зустрічі з начальником Новгород-Сіверської РВА Олександром Селіверстовим обговорили основні напрями співпраці, серед яких: допомога з відновлення постраждалих територій та посилення безпеки у прикордонних населених пунктах району.
Важливою стала й зустріч з керівниками структурних підрозділів міської ради. Відкритий діалог, обмін досвідом, обговорення викликів та підходів до управління громадою — усе це стало поштовхом до нових ідей та форм співпраці.
Крім того, у межах візиту представники Мурованської громади відвідали ліцей №1, міський будинок культури, молодіжний та громадський простори, де реалізовуються ініціативи для молоді, внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців.
Також вони поспілкувалися з тренерами та вихованцями відділення боксу Новгород-Сіверської КДЮСШ та ознайомитися з умовами освітнього процесу в Блистівському навчально-виховному комплексі.
«Обмін досвідом триває. Відчуття партнерства, спільності цінностей і викликів надихає рухатися вперед — пліч-о-пліч до згуртованих, сталих і сильних громад», – повідомляється на фейсбук-сторінці Новгород-Сіверської міської територіальної громади.