
18-03-2025 | 09:50
Понеділкова зустріч об’єднала підприємців з усієї України і представників влади різних рівнів. Серед спікерів – заступник Керівника Офісу Президента Віктор Микита, голова Державної податкової служби України Руслан Кравченко. Представники Чернігівщини долучилися онлайн. Зокрема, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, його перший заступник Костянтим Мегем і підприємці області.
Головна тема зустрічі – презентація онлайн-платформи «Пульс». Це інструмент, який дозволяє бізнесу залишати відгуки про взаємодію з державою. Тепер кожен підприємець може поставити оцінку послугам, які надає держава, та попросити про допомогу з вирішенням проблем, якщо вони виникли. «Пульс» вже на етапі бета-тестування. Уже зараз можна оцінити 22 держоргани, поступово їхня кількість збільшуватиметься. У планах - інтегрувати «Пульс» до більшості державних послуг, відтак з’явіться можливість надати миттєву оцінку багатьом державним сервісам.
«Масштабна зустріч на базі національної платформи «Діалог влади та бізнесу». Сьогодні презентували онлайн-платформу «Пульс». Така ініціатива дає можливість ще швидше реагувати на запити від бізнесу і підвищити якість послуг, які надає держава», - сказав В’ячеслав Чаус.
Також він зауважив, що в рамках роботи платформи «Діалог влади та бізнесу» на Чернігівщині провели 22 зустрічі з бізнесом, які об’єднали понад 1200 підприємців.
«Маємо чимало кейсів реального вирішення проблем підприємців. Діалоги з бізнесом – це механізм, який справді працює. Працює ефективно», - акцентував начальник ОВА.
«Ініціатива «Пульс» від держави, на мою думку, - це збір аналітики. Як я уже казала, є підприємства, які працюють на офіційних умовах - «по білому», а є підприємства, які працюють неофіційно. І ця платформа може стимулювати бізнес виходити працювати відкрито», - зазначила членкиня правління Асоціації підприємств легкої промисловості Укрлегпром, директорка ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» Наталія Романовська.
«Платформа «Пульс» - це, перш за все, зворотній зв’язок від бізнесу до влади. І застосування штучного інтелекту – це теж цікаво. Буде статистичне оброблення масиву інформації, проблем бізнесу. Сподіваємося, що ці проблеми будуть швидше вирішуватися. Є деякі спірні моменти і питання. Зокрема, 500 юридичних голосів для підтримки петиції – це дуже амбіційна планка, але з часом, я думаю, усе це відшліфується», - сказав голова обласної галузевої організації роботодавців сфери торгівлі та послуг, голова правління АТ «Базис» Андрій Склярець.