back

Усі загрози підтоплень населених пунктів ліквідовуються спільними зусиллями органів виконавчої влади, комунальних та рятувальних служб

06-04-2013 | 15:23

Протягом останніх днів у зв’язку з таненням великої кількості снігу в регіоні неодноразово виникали загрози підтоплень населених пунктів та автодоріг. У випадку надходження повідомлень про такі загрози, обласними службами здійснюється негайне реагування. Координує всі протиповеневі заходи обласний штаб з безпечного пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків.

6 квітня голова облдержадміністрації Володимир Хоменко провів виїзну нараду з питань контролю за виконанням в області антипаводкових заходів. Участь у нараді також взяли заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко, керівництво Чернігівського району, начальник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області Вадим Шулюк, керівники обласних управлінь, установ та організацій — члени оперативного штабу. Виїзна нарада проходила у с. Радянська Слобода Чернігівського району, де очільник області та керівники служб на місці оцінили ситуацією за фактом розмиву талими водами насипу між ставком та р. Білоус.

За результатами виїзної наради голова облдержадміністрації доручив у найкоротші строки провести повторні обстеження всіх водойм у регіоні та у разі загрози прориву насипів чи руйнування інших гідротехнічних споруд, або ж у випадку загрози підтоплення житлових будинків та автодоріг, оперативно забезпечувати вчасне регулювання рівня води у озерах та ставках.

Крім того, за останню добу продовжувались роботи по відновленню транспортного сполучення у Варвинському районі, де через сходження талої води з полів відбувся розмив дорожнього полотна протяжністю 3 м. Також ліквідовано загрозу виходу забрудненої води за межі обвідних каналів на полігоні твердих побутових відходів ПП «ГранПласт». Комунальними та рятувальним службами здійснюється відкачування води у всіх випадках загрози підтоплення приватних господарств. За інформацією Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, всього протягом доби відповідними службами проведено роботи по відкачуванню більше 4,6 тис. метрів кубічних води.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації