back

З керівниками закладів соціального захисту Чернігівщини укладатимуть контракти

04-06-2024 | 17:25

Керівників закладів соціального захисту Чернігівщини переведуть на контрактну форму трудових відносин. Це передбачено рішенням травневої сесії обласної ради для узгодження їхньої роботи з чинним законодавством. Відповідну юридичну процедуру обговорили сьогодні в ОДА на зустрічі з керівниками закладів соціальної сфери Чернігівщини.

«Це вимога часу і нормальна практика. Ми знаємо, що в закладах охорони здоров’я трудова діяльність вже регулюється за такою формою», – каже заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк.

Контракт буде укладений на термін до заміщення відповідних посад за результатами конкурсу, але не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Крім того, учасники зібрання говорили про результати моніторингових візитів, здійснених представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до інтернатних закладів області, а також підготовку до роботи в осінньо-зимовий період (забезпечення закладів генераторами, паливом, теплопостачанням, медикаментами, продуктами тривалого зберігання тощо).

Серед проблемних питань – переповнення стаціонарних закладів та недостатність коштів на проведення капітальних ремонтів.

«Заклади соціальної сфери виконують дуже важливу функцію, а ми як партнери будемо й надалі допомагати у вирішенні всіх проблемних питань, які однозначно є спільними для нас», – підсумувала Жанна Шерстюк.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації