Дзюдо, стрільба та карате: чернігівські спортсмени здобули нагороди на міжнародних змаганнях

27-05-2024 | 14:55

Днями у латвійському Каунасі проходив етап Кубка Європи з дзюдо серед юніорів. Збірну України представляли 35 спортсменів. Серед них і вихованка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Казакова. Дзюдоїстка виборола бронзову нагороду (в/к -78 кг). Загалом на турнірі виступили 253 спортсмени із 13 країн.

Ще один чернігівський спортсмен – Єгор Склярець – здобув срібло в командному заліку серед юніорів у вправі «скіт» на чемпіонаті Європи зі стрільби стендової. Змагання відбулись у місті Лонато (Італійська Республіка).

На чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате серед дорослих та юніорів чемпіонкою стала Дарія Любчикова, посівши 1-ше місце серед юніорок у ваговій категорії 55-60 кг. Змагання проходили з 24 по 25 травня у місті Валенсія (Іспанія). Участь у цьому масштабному спортивному дійстві взяли команди 23 країн. У підсумку збірна України посіла третє загальнокомандне місце.