back

|

Всеукраїнський конкурс до Дня Європи

Національний Фестиваль «Код Нації» оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначається 9 травня.

Головна мета – підвищення обізнаності про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

Усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, есе на тему “Україна – це Європа”, музичні та декоративно-ужиткові роботи.

Подати заявку на Конкурс можна до 31.05 на сайті: https://eu.kod-natsii.com/. Оцінювання творчих проєктів триватиме по 09.06, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 10 червня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Також, для усіх охочих, Освітня платформа Фестивалю пропонує кинути виклик своїм знанням про Європу, склавши відповідне Тестування. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://eu.kod-natsii.com/test/ до 24.05, скласти тестування з 09.05 по 31.05, а отримати Сертифікат знавця Європи одразу після складання тестування.

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу: https://eu.kod-natsii.com/

ГО Активне Суспільство України