back

|

Всеукраїнські змагання з відбору кандидатів до національної збірної України на «Іграх Нескорених 2025»

З 31 травня по 02 червня 2024 року проводяться Всеукраїнські змагання з відбору кандидатів до складу національної збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених 2025» з адаптивних видів спорту (змагання «Ігри Нескорених» відбудуться 08-16 лютого 2025 року у м. Ванкувер та м. Вістлер, Канада).

До участі у Всеукраїнських змаганнях з відбору кандидатів до національної збірної України запрошуються особи, які залучалися до забезпечення проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, до здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України (період з 2014 року – до сьогодні), з числа:

  • військовослужбовців, поліцейських, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій;
  • осіб, звільнених з військової служби, служби у правоохоронних органах;
  • ветеранів війни (учасники бойових дій) та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Реєстрація учасників проводиться з 08 квітня до 21 квітня 2024 року.

Умови проведення, анкета учасника та актуальна інформація щодо реєстрації учасників розміщена на сайті Міністерства у справах ветеранів України за посиланням: https://eveteran.gov.ua/services/uchast-u-vseukrayinskih-zmagannyah-igri-neskorenih.

Контактна особа для координації і взаємодії: начальник відділу спорту ветеранів та фізкультурно-спортивної реабілітації Департаменту забезпечення переходу від військової служби до цивільного життя Мінветеранів Анастасія Галайко, телефон +38 (063) 230 20 11

За повідомленням Міністерства у справах ветеранів України

ГО Активне Суспільство України