back

Третій етап «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: перші змагання – у Чернігівському районі

11-04-2024 | 15:43

«Розпочинаємо з футзалу. 18 команд поділені на 4 підгрупи – дві змагатимуться сьогодні, дві завтра. Чотири команди-переможниці зустрінуться пізніше у фіналі», – пояснює Денис Закружний, начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН.

Одна із підгруп, а саме команди Козелецької, Новобілоуської, Ріпкинської та Деснянської громад змагалася сьогодні на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) Національного університету «Чернігівська політехніка».

«В цілому в районі зареєстровано 70 команд, які представлятимуть свої громади на районному рівні ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», – каже Андрій Попик, начальник Чернігівської РВА.

 
Підтримала команди і Ольга Бібік, амбасадорка проєкту. Легкоатлетка переконана, що змагання будуть ще запеклішими, адже позаду багато тренувань, а попереду – жага до перемоги.

Згоден з цим Володимир Бабич, учитель Роїщенської гімназії, тренер команди Новобілоуської громади:

«Приїхали позмагатися учні 5-6 класів. Якщо нам вдалося перемогти в попередніх етапах, то будемо намагатися і на районному рівні гідно представити нашу тергромаду».

Побував на змаганнях в фізкультурно-оздоровчому комплексі Іван Ващенко, заступник голови ОДА. А дещо пізніше відвідав і спортивний комплекс «Хімік» в обласному центрі, де змагалася ще одна підгрупа з футзалу.
Тут право вийти у фінал районних змагань виборювали Гончарівська, Іванівська, Городнянська та Олишівська громади.

«Ви вже переможці, бо – кращі у своїх громадах. Не втомлююся дякувати ЗСУ за можливість проводити такі змагання, збиратися разом, вболівати, спілкуватися. І хай переможе найкращий», – звернувся до команд заступник голови ОДА.

Доєдналася до побажань і Наталія Лугина, заступниця голови РВА. Вона додала:

«Ми в вас віримо. А ще  важливо, що «пліч-о-пліч» – це не тільки про спорт. Це – про дружбу, єднання та командну роботу».

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації