back

|

Виробники та переробники продуктів харчування можуть отримати генератори від ФАО

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини надасть дизельні генератори потужністю
до 550 кВА
 виробникам агропродовольчої продукції, які відіграють важливу роль у переробці та виготовлені основних продуктів харчування. У межах програми кожен відібраний агровиробник отримає дизель-генератор для забезпечення безперебійної роботи підприємства у разі відключення електроенергії чи інших енергетичних криз. 

Програма реалізується у дев’яти прифронтових областях України, а саме в Сумській, Чернігівській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях, щоб підвищити самоокупність та стійкість національних виробників. 

Щоб взяти участь у програмі, виробники та переробники харчових продуктів повинні подати заявку через форму Kobo за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/hOYIWd7R  до 7 квітня 2024 року.

Заявки приймаються від підприємств харчової промисловості, що працюють у таких сферах, як тваринництво; агропереробка; виробництво основних продуктів харчування (хліб, молоко, м'ясо, риба); холодильне зберігання овочів (у тому числі картоплі), фруктів, ягід, горіхів; надання основних послуг для харчових ланцюгів доданої вартості – дослідження. 

Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок учасники програми отримають підтвердження або відхилення своїх заявок. Відібрані виробники агропродовольчої продукції будуть повідомлені про час і місце отримання допомоги, де вони зможуть забрати генератор. 

Зверніть увагу, що через великий попит і обмежену кількість генераторів не всі заявники зможуть отримати допомогу. 

Гаряча лінія ФАО: +38 099 090 7582; +38 068 318 0943; [email protected] 

ГО Активне Суспільство України