back

Пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» розширюється на прикордонні регіони задля забезпечення українців потрібними ліками

04-03-2024 | 12:00

Пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» охоплює не лише Донеччину, а й розширюється на прикордонні області, такі як Запоріжжя, Миколаївщина, Харківщина, Херсонщина, Чернігівщина та Сумщина. 

Компанія вже отримала ліцензію на роздрібну та електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами та почала приймати перші замовлення й доставляти їх клієнтам. 

«Завдяки нашому спільному проєкту “Укрпошта. Аптека” та його масштабуванню, ми намагаємось розв’язати одну з пріоритетних для нас задач – забезпечити якомога більше українців доступом до лікарських засобів. Сьогодні проєкт розширюється та вже охоплює декілька прифронтових регіонів та ті території, де потреба у забезпеченні ліками є вкрай великою. Щоби замовити ліки, вам необхідно зателефонувати в контакт-центр Укрпошти, яка й доставить ліки. Дуже важливо, що таким чином пацієнти можуть отримати і препарати за програмою «Доступні ліки», тобто безоплатно чи з частковою доплатою. Це дозволяє заощаджувати кошти та отримувати повноцінне лікування. Тож, попри складний час, робимо все можливе, аби покращити доступ наших людей до потрібних ліків та забезпечити їх першочерговими медичними послугами»,сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Проєкт спрямований на те, щоб в українців була можливість отримати:

  • доступ до аптек, у населених пунктах, де ті відсутні або зруйновані за час повномасштабної війни;
  • доступ до ліків, зокрема тих, яких може не бути в найближчій аптеці;
  • медикаменти за доступними цінами, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальну вартість чи не брати участь у програмі «Доступні ліки».

Як оформити замовлення та які є терміни доставки ?

Щоби придбати лікарські засоби, зателефонуйте до контакт-центру за номером 0 800 300 545 та слідуйте підказкам у голосовому меню для зв’язку з фахівцем. Наразі є змога замовляти безрецептурні препарати, а також ті, що відпускаються за програмою «Доступні ліки»

Далі сформоване замовлення буде надіслано клієнту до найближчого відділення за послугою «Укрпошта Експрес». Доставка безоплатна. Щойно посилка буде готова до видачі, замовник отримає смс-повідомлення. Щоб перевірити, чи правильно укомплектовано замовлення, можна оглянути посилку під час отримання.

Загалом терміни доставки становлять до трьох днів між обласними центрами (без урахування дня відправлення). У межах глобальної стратегії трансформації Укрпошта рухається до 100% автоматизації сортування та оптимізує логістичні маршрути, щоб доставляти відправлення клієнтам в усі обласні центри України та інші великі міста вже наступного дня. Реалізація цього планується впродовж I півріччя 2024 р.    

Термін зберігання замовлення у відділенні становить сім календарних днів. 

Зазначимо, що пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» реалізується АТ «Укрпошта», за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Нагадаємо, нещодавно пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» стартував на Донеччині та в окремих прикордонних районах Сумщини. 

Міністерство охорони здоров’я України