back

«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» на Чернігівщині: 40 команд вже готуються до третього етапу змагань

28-02-2024 | 16:44

Другий етап реалізації ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» (на рівні територіальних громад) триватиме до 1-го квітня. Загалом участь у ньому візьмуть близько 7 тисяч учнів навчальних закладів області. Про це розповів під час брифінгу у медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Наразі команди зі шкіл у громадах виборюють можливість стати учасниками районних змагань.

«Ми бачимо, як діти цікавляться проєктом і з захопленням беруть участь у змаганнях. Теж саме говорить і статистика: на першому етапі змагались понад 15 тисяч дітей, на другий – зареєструвались 569 команд із понад 220 шкіл області», – зазначив спікер.

За підсумками більше 200 ігор, проведених у межах другого етапу, вже визначено 40 команд із 17 ТГ, які представлять свої громади на районному рівні Всеукраїнських шкільних ліг. Він стартує з квітня, тож учасники вже розпочали підготовку.

Ініціатива мотивує школярів до співпраці у командах, аби пліч-о-пліч рухатися до перемоги.

«Це дуже важливий проєкт для майбутнього наших дітей. І я бачу їх активність. Діти вже мають певний досвід і знають чого хочуть. Всі налаштовані на перемогу. Учасників об’єднує спільна мета – щоб саме їх громада виступала на всеукраїнському рівні», – зазначила легкоатлетка, амбасадорка проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» Ольга Бібік.

Також вона додала, що така ініціатива мотивує дітей займатися спортом і, можливо, саме завдяки Всеукраїнським шкільним лігам в Україні з’явиться нове покоління титулованих спортсменів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації