back

Іван Ващенко: молодь має рухатися, отримувати нові спортивні досягнення та прославляти Україну

12-01-2024 | 15:49

Сьогодні завершується перший етап спортивних змагань ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». У Чернігівському ліцеї №22 відбувся фінал з баскетболу між збірними командами 10 класів – «Вільні духом» і «Єдність та сила».

Підбадьорили команди та побажали успіху Іван Ващенко, заступник начальника ОДА, Ольга Бібік, чернігівська легкоатлетка, амбасадорка проєкту та Денис Закружний, начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН.

«Незважаючи на виклики війни, на несправедливу російську агресію ми маємо продовжити жити, молодь має рухатися далі і розвиватися. І нехай переможе сильніший», – звернувся до команд  Іван Ващенко.

Приєдналася до побажань і Ольга Бібік: «Пам’ятайте, що ви команда, об’єднуйтеся і перемагайте».

Детальніше про «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» розповів Денис Закружний.

За його словами, проєкт має п’ять етапів. Сьогодні завершується перший – шкільні змагання між класами. Потім – територіальні змаганнях між громадами області. Третій етап – районний, четвертий – обласний. І нарешті, п’ятий – всеукраїнський. Змагання проводяться з чотирьох видів спорту. Це баскетбол, волейбол, футзал та спортивне орієнтування.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації