back

Організація «Pact» допоможе Чернігівській ОВА розширити функціонал інтерактивної карти «Швидкодопомога»

05-01-2024 | 17:40

Питання подальшої співпраці обговорили сьогодні експерти Міжнародної неприбуткової організації «Pact Inc.» (далі - Pact) із заступницею начальника ОДА Жанною Шерстюк та регіональною координаторкою Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Інною Чистенко.

У межах проєкту USAID «Інновації для подолання епідемії ВІЛ» Pact займається організацією роботи мобільних аптечних пунктів та медичних команд у віддалених громадах Чернігівщини — Варвинській, Талалаївській та Срібнянській.

Pact також створила інтерактивну мапу (дашборд) з інформацією про надавачів медичних та психосоціальних послуг у цих громадах з можливістю прокладання маршрутів для жителів громади до надавачів послуг.

«Важливо інформувати населення про те, де та яким чином можна отримати необхідну допомогу, а також як дістатись до місця її отримання», – зазначила експертка Pact Світлана Сербінова.

Раніше в області вже запрацювала онлайн-мапа сервісів «Швидкодопомога», розроблена в межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», а також — Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні. Там доступна інформація про близько 400 надавачів медичних, соціальних, психологічних послуг Чернігівщини.

Читати також: Швидкодопомога: заклади-надавачі послуг психосоціальної підтримки та психічного здоров'я Чернігівщини – відтепер на інтерактивній мапі

У планах експертів Pact — доповнити дашборд маршрутами діяльності мобільних медичних команд та аптечних пунктів. Тож сторони дійшли домовленості розширити у такий спосіб функціонал мапи «Швидкодопомога»,

«Корисно було б внести інформацію і про аптечні медичні пункти, які будуть курсувати в громадах, а також локації аптек, які працюють за програмою «Доступні ліки». Не менш важливим є прокладення маршрутів для отримувачів допомоги. Ми маємо об’єднати зусилля по наповненню карти та нанести якомога більше інформації про послуги», – підсумувала Жанна Шерстюк.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації