back

Благодійний фонд допоможе відновити п’ять будинків Киселівської громади

22-12-2023 | 09:44

Відповідний меморандум між Благодійним фондом «Леруа Мерлен Солідарність», Киселівською сільською радою та ОВА підписаний вчора.

Французька організація забезпечить внутрішнє оснащення 5 модульних будинків на суму 1,5 мільйонів гривень, які були встановлені нідерландською організацією Open Door Ukraine (4 будинки в Новоселівці та 1 будинок в селі Товстоліс). 

Костянтин Мегем, перший заступник начальника ОВА подякував іноземним партнерам за вже зроблене та намір допомогти жителям Киселівської громади.

«Дякую за постійну увагу до Чернігівської області. Ви вже допомогли в капітальному ремонті частини даху Ічнянської міської лікарні. А тепер спільними зусиллями – РВА (віднайшли кошти на зведення фундаменту), нідерландської організації (зведені будинки) та «Леруа Мерлен Солідарність» (внутрішнє облаштування приміщень) жителі громади зможуть отримати повноцінне житло».

У відповідь Матьйо Арден, голова благодійного фонду наголосив, що допомагати українцям – основна місія організації.

«На наступний рік ми прийняли рішення зосередитися на 4 регіонах України, один з них – ваш. Ці п’ять будинків – пілотний проєкт. Плануємо і надалі продовжити співпрацю. Ми відкриті до ваших пропозицій та цікавих проєктів».

До обговорення долучилися і представники нідерландської організації Open Door Ukraine.

За їх словами, оскільки в Новоселівці є зруйнована бібліотека, є можливість допомогти створити на її базі цікавий культурний центр. Дана пропозиція зацікавила Володимира Шелупця, голову Киселівської громади. Деталі обговорять дещо пізніше.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації