back

У прикордонній громаді встановили два модульні укриття

08-12-2023 | 11:03

У центральній частині міста Семенівки вчора, 7 грудня, встановили модульне укриття. Ще одне дещо раніше доставили для використання місцевим підрозділом Головного управління ДСНС України у Чернігівській області. Обидва укриття надала благодійна організація «Благодійний фонд "Соціальна допомога та підтримка"» за матеріальної підтримки ТОВ «Авентус Україна» у співпраці з Чернігівською ОВА.

«Подібні модульні укриття встановленні у багатьох прифронтових населених пунктах. Для Семенівки це також актуально, адже місто розташоване за 10 кілометрів від кордону з росією. Надані укриття повністю автономні, можуть бути підключені як до генератора, так і електромережі, – прокоментував заступник начальника ОВА Дмитро Синенко. – Щиро дякуємо за допомогу нашій області директору ТОВ «Авентус Україна» Володимиру Довгалю та Благодійному фонду «Соціальна допомога та підтримка».

«Як ми бачимо з досвіду, «прилітає» куди завгодно, в тому числі і в міський парк. Оскільки немає можливості завчасно попередити про початок артобстрілу, то завдання людей, які в цей час перебувають в місцях масового скупчення (дитячі та спортивні майданчики) оперативно знайти укриття. Бігти додому через пів міста – це помилка, яка може коштувати життя. Від прямого попадання, можливо, і не врятує, але від уламків точно убезпечить», – написав на своїй фейсбук-сторінці голова Семенівської громади Сергій Деденко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації.
На останньому фото 
– мобільне укриття для підрозділу ДСНС