back

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу!

01-12-2023 | 12:07

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

«Відсьогодні проблемні питання, які виникли у сумлінних платників податків у взаємодії з податковою в області, винесено у публічну площину, – акцентував начальник ОВА В’ячеслав Чаус. – Відповідні листи буде направлено і до центрального офісу Державної податкової служби України».

Аргументували скарги безпосередньо керівники, а також головний бухгалтер потужних підприємств.

«Підприємці, заручившись підтримкою ОВА, запрошували до мирного діалогу керівництво податкової. Та, на жаль, врегулювати ситуацію таким чином не вдалося: на останню зустріч керівництво ДПС в області не з’явилося. Ми вимушені переходити до більш радикальних методів, - зауважив Президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов.

Голова «Асоціації роботодавців Чернігівщини» Сергій Берестовий акцентував, що через створення перепон для роботи бізнесу, деякі підприємці перереєстровують його в інші регіони, де більш доброзичлива атмосфера.

«Ми встояли в часи активної фази повномасштабного вторгнення. Одні з перших відновилися відразу після звільнення області. Ми хочемо працювати на благо Чернігівщини. Не змушуйте шукати варіанти релокації», – зауважила голова правління ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика Наталія Романовська.

Марина Пастушенко, головний бухгалтер ПБП «Вимал», навела конкретні факти створення необґрунтованих перевірок, які значно загальмували роботу підприємства.

«Відчепіться від бізнесу! Займайтеся вивченням правомірності витрат бюджетних коштів, підрядниками, процесами відбудови. Перевіряйте комунальні підприємства, структурні підрозділи ОВА. Двері відчинено», — наголосив В’ячеслав Чаус.

Також він запросив контролюючі органи долучитися до робочої групи «Прозорість і підзвітність» при ОВА.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації