back

Медичні заклади Чернігівщини отримали гуманітарний вантаж від американських благодійників

10-11-2023 | 15:17

Громадська організація «Медична підтримка лікарень України» в рамках Всеукраїнського проєкту передала для медичних закладів Чернігівщини гуманітарний вантаж у вигляді 140 високоякісних багатофункціональних матраців для лікарняних ліжок Stryker RapidCare mattress. Збирали вантаж у США завдяки потужному американському благодійному фонду Project C.U.R.E. та волонтерам від зазначеної організації у США.

«Американська спільнота дуже допомагає нашій країні, а ми робимо свою роботу – доставляємо, комунікуємо, щоб люди могли безкоштовно отримати все необхідне для лікування, – говорить Голова правління ГО «Медична підтримка лікарень України Валерій Гребенюк. – Така підтримка дуже вагома для Чернігівщини – регіону, що зазнав значних руйнувань внаслідок ворожої навали».

ГО «Медична Підтримка Лікарень України» – це міжнародна благодійна платформа, яка об’єднує однаково мотивованих людей, та неприбуткові організації як в Україні, так і за її межами. За допомогою американського партнера Project C.U.R.E. команда волонтерів формує контейнери з медичною гуманітарною допомогою безпосередньо під потреби специфіки лікарень України.

«Допомагаючи лікарням обладнанням, медичним приладдям та медичними витратними матеріалами, ми прагнемо зробити свій внесок у систему охорони здоров’я України та надання безкоштовної медичної допомоги українцям», – наголошує Валерій Гребенюк.

За повідомленням Управління охорони здоров'я 
Чернігівської обласної військової адміністрації